نصاب
نصاب

آشنایی با سنسور کرکره برقی دورژانس

کرکره برقی دورژانس

سنسور کرکره برقی و عملکرد چشمی در زمینه ی کرکره برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. این دستور هم می تواند برای ایستادن کرکره برقی و یا برای  بازگشت به حالت اول از آن استفاده کرد.

سنسور کرکره برقی و عملکرد چشمی در زمینه ی کرکره برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. این دستور هم می تواند برای ایستادن کرکره برقی و یا برای  بازگشت به حالت اول از آن استفاده کرد.

مثلا کرکره برقی در حال بسته شدن مسیر خود را عوض می کند و باز شدن آن می شود و به این شکل از خطرات که ممکن است اتفاق رخ دهد جلوگیری می کند.

عملکرد سنسور کرکره برقی روی درب ها موقعی است که پس از خارج شدن کاربر و یا ماشین چشمی های نصب شده شناسایی می کنند که یک شی عبور کرده است و اگر تا یک مدت زمان دیگر که این تایم کاملا تعریف شده است شی دیگر را تشخیص ندهند باز هم دستور بسته شدن خودکار درب کرکره برقی را به مدار مدیریت ارسال خواهد کرد و از باز بودن درب کرکره برقی جلوگیری خواهد کرد .

البته همان طور که گفته شد این زمان ها همه تعریف شده اند و در زمان مشخصی دستورات مورد نیاز برای باز و بسته کردن ارسال می شود می شود.

تیغه های استفاده شده در کرکره برقی از تیغه های ۸ سانتی متری که به آن ها ۹ قوص گفته می شود ساخته شده است.

این تیغه ها در همان مراحل نخستین با تکنیک استروژه درست می شوند که در اصل به آنها تیغه کرکره آلومینیومی اکسترود می گویند و در مراحل بعدی با رنگ خاص الکترواستاتیک ضد خش پوشش خواهد شد. اندازه و وزن این تیغه ها در ۱ متر مربع متغیر و تا حدی شش کیلو گرم هم می باشد.

حرکت روان و صدای پایین و ایمنی خیلی زیاد و یا سیستم خلاص کن دستی موقع رو به رو شدن با قطعی برق و یا مناسب بودن برای ورودی های عریض تا حداکثر ۶ متر و ۳۰ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش آن را عنوان کرد.

انتخاب موتور خوب کرکره برقی با در نظر داشتن میزان ترددها و وزن درب و سایر ویژگی های اثر گذار از جمله ابعاد محل مورد استفاده مهم است.

زیاد این برخورد ها پیش می آید به دلیل اینکه برخی از  سنسورهای ایمنی بخش خارج درب نصب و راه اندازی می شود و موقعی این برخوردها رخ می دهند که ماشین از داخل پارکینگ قصد بیرون رفت دارد و درب آغاز به بسته شدن خواهد کرد چنان چه ماشین تا به حال به سنسور کرکره برقی نرسیده باشد و این ویژگی روی خیلی از محصولات موجود در بازار وجود ندارد دلیل برند بودن خیلی از لوازم اروپایی مجهز به فناوری های روز جهان است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Be the first to write a review

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *